پنج سخت افزار مورد استفاده هکر ها(سری اول)

هکرها علاوه بر توانایی های مختلف ذهنی و نرم فزاری، نیاز به سخت افزار هایی دارند که به وسیله اونها بتوانند حمله های مختلف رو پیاده سازی کنند.
ما تو این مطلب به معرفی پنج تا از مهم ترین سخت افزارها و گجت هایی که هکرها استفاده میکنند میپردازیم.

 

Raspberry Pi 4 8GB Extreme Kit – 128GB Edition (8GB RAM)

Raspberry Pi 4 8GB Extreme Kit – نسخه 128 گیگابایت (8 گیگابایت رم)

رزبری پای یک کامپیوتر به اندازه کارت اعتباری است، که می توانید به راحتی آن را در جیب خود قرار دهید. و یکی از بهترین سخت افزارهایی است که یک هکر می تواند داشته باشد. می توانید رزبری پای خود را در حالت headless استفاده کنید یا اینکه  آن را به مانیتور وصل کنید. دلیلی که باعث میشود رزپری پای برای هک عالی باشد، توانایی بارگیری سریع سیستم عامل از یک کارت SD است. یکی از این سیستم ها عامل Kali Linux است که شامل اکثر ابزارهای هکینگ اوپن سورس نیز هست. همچنین نوعی رزبری پای وجود دارد که بسیار کوچکتر است و Raspberry Pi Zero نامیده می شود.

Raspberry Pi Zero

اگر به دنبال یک مورد اقتصادی هستید، رزبری پای 3B نیز میتواند یک انتخاب خوب باشد.

 

keysy کپی کننده RFID

Keysy RFID Duplicator

Keysy یک RFID Duplicator است که می تواند به سرعت کلید-کارت های RFID و کلیدهای فوب را کپی کند. keysy قادر است، حداکثر چهار اعتبار RFID (125 کیلوهرتز) را کپی کنید. هنگامی که فوب-کلید Keysy خود را در مقابل دستگاه گیرنده RFID قرار می دهید، می توانید از اطلاعات RFIDای که ذخیره کرده اید استفاده کنید. کلیدهای قابل بازنویسیِ اضافی، جداگانه فروخته می شوند.

 

LAN Turtle

LAN Turtle

LAN Turtle یک ابزار مخفی برای مدیریت سیستم و تست نفوذ است که دسترسی ریموت و مخفیانه را فراهم می کند. LAN Turtle دارای قابلیت جمع آوری اطلاعات بصورت هوشمند است. و برای حملات MITM (Man-In-The-Middle) مناسب است.

 

Yard Stick One 

Yard Stick One

Yard Stick یک فرستنده-گیرنده کوچک با پورت USB است، که قادر به انتقال و دریافت اطلاعات در اکثر باندهای بدون مجوز و آزاد میباشد. Yard Stick دارای amplifier و تقویت کننده داخلی برای ارسال اطلاعات است.

 

HackRF One

HackRF One

HackRF One یک فرستنده-گیرنده رادیویی half-duplex با باند گسترده است که دارای فرکانس کاری 1 مگاهرتز تا 6 گیگاهرتز میباشد. این گجت بسیار قدرتمند و پرکاربرد است تا حدی که برای اندازه­گیری سیگنال­های پهن باند مانند WFM، DECT، WiFi  نیز مناسب است.

 

شما میتوانید درباره کاربرد، نحوه استفاده و حملات قابل پیاده سازی با این سخت افزار ها تحقیق کنید.
منتظر سری دوم باشید 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *